Naše služby

Zaměření kuchyňské linky

Bez zaměření kuchyňské linky to dobře nepůjde. Nejprve musíme zjistit všechny potřebné rozměry, aby výsledek byl stoprocentní. Zjistíme, jestli potřebujete změřit celý prostor a nebo jen samotnou pracovní desku. Společně přijdeme na nejvhodnější cestu, aby kuchyň do vašeho prostoru padla jako ulitá.

Trvat nám to bude přibližně hodinu a pak se můžeme pustit do práce. Ideální je, aby byl prostor vyklizený. Všechno nám tak půjde mnohem lépe.

Tady si to žádá opravdového odborníka. Tato část je nesmírně důležitá, aby vše bylo tak, jak má být.  Kuchyňskou linku můžeme naplánovat buď na stávající rozvody a potom není potřeba řešit stavební přípravu nebo se vytvoří nový plánek na jehož základě se dělá stavební příprava nová. Díky kvalitnímu plánování předejdeme problémům, které by na montáži mohly vzniknout.

Stavební příprava

Stavební příprava je dalším důležitým krokem k úspěšnému konci. I tady jsme vám plně k ruce. Je třeba mít hotové (bez toho se totiž nehneme):

  • rozvody elektřiny – zásuvky v místě, kde jsou umístěny spotřebiče (za myčkou nesmí být umístěné nic).
  • hotové rozvody vody a odpadu – voda a odpad v místě, kde je umístěn dřez (za myčkou ani pračkou nesmí být umístěné nic). Na vývodu vody musí být osazené roháčky.
  • pokud máte plyn, je třeba mít hotové i jeho rozvody – plynový kohout musí být vždy umístěn mimo spotřebič. Maximálně do vzdálenosti jednoho metru. Kohout musí být jednoduše přístupný po otevření dveří skříňky.

Nesmíme zapomenout ani na přívod elektřiny k digestoři, stejně tak na  osvětlení pod horními skříňkami a zásuvkami na pracovní ploše. Je důležité mít vyztužený sádrokarton. Pokud tomu tak není, musíme být informovaní dopředu, abychom si s touto situací uměli poradit. Stále častěji se umisťují zásuvky i do pracovní desky. Také s touto části vám poradíme a vše zajistíme.

Instalace kuchyňské linky a zapojení spotřebičů

Nejde jen o kompletní montáž kuchyně, zapojení spotřebičů, ale také o usazení pracovní desky. Montáž nástěnných panelů, demontáž kuchyňských linek a ostatní dodatečné práce.

Samotnou instalaci kuchyňské linky rozdělujeme na několik části:

  • kompletní instalace kuchyňské linky
  • instalace pracovní desky nebo obkladového panelu
  • instalace a zapojení spotřebiče

Cena u instalace kompletní kuchyňské linky je vytvořena součtem běžných metrů horních a spodních skříněk, frézovaného spoje, zapojení spotřebičů, atypické práce a dalšího. Jednotlivé položky naleznete v ceníku.

Pro správný výpočet ceny kuchyňské linky je vždy potřeba zaslat plánek kuchyňské linky včetně rozměrů.

Jako novinku jsme do svých služeb zařadili také dodání a montáž osvětlení. Jedná se o LED pásky, které jsou umístěné v hliníkových lištách. Nejčastěji se umistují do rohu mezi horní skříňky a obklad nebo se zafrézují do krycího panelu pod horní skříňky.

Zajistíme vám kompletní instalaci koupelnových skříněk včetně zapojení. Sestavíme spodní i horní skříňky včetně jejich přidělání na zeď (i do obkladu).

Montáž bytového nábytku se týká veškerého nábytku (kromě kuchyňských linek).  Zaměřujeme se na všechny typy nábytku v domácnostech i v kancelářích.

Sdílet tuto stránku:  

Sami víme, že kvalitní bydlení je pro nás důležité. Lpíme na detailech, dobrém plánování a precizní realizaci

Zrealizujeme